дивись.info

У Львові на Городоцькій посеред пішохідної частини «виросли» дерев’яні балки

У Львові на Городоцькій посеред пішохідної частини «виросли» дерев’яні балки

У Львові на вул. Городоцькій, 78 зруйнована тротуарна плитка. ЇЇ роздробили і вмонтували величезні дерев’яні балки, які стоять посередині  пішохідної частини. Про це повідомила одна з львів’янок на сторінці «Гарячої лінії» у Facebook.

«На це є дозвіл?! Роздовбана нова плитка на тротуарі, посередині самого тротуару жахливі стовбури. Городоцька,78.Чи є якесь пояснення цьому жахіттю?!», – зазначено в повідомленні.

«Як відповіли в РА Залізничного району, за даною адресою на замовлення районної адміністрації, будуть проводити капітальний ремонт будинку, зокрема, підсилення фундаменту. Підрядна організація – ПП «БТ Груп Євробуд». Дозвіл на порушення благоустрою видано в термін до 08.10.2019 року. Зазначені на фото дерев’яні колоди будуть зашиті металевими листами, для обгородження будівельної ділянки. Після завершення всіх запланованих робіт, тротуарну плитку буде відновлено», – йдеться в коментарі на «Гарячій лінії міста Львова».

Однак, у львів’яни не вірять, що все буде зроблено, як запевняють у  Адміністрації Залізничного району.

«Є інші методи обгородження. І відновлювати тротуар у грудні будуть? Уявляю це відновлення», – обурюються в коментарях мешканці.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.