дивись.info

Мінфін пообіцяв докинути грошей на оборону

Мінфін пообіцяв докинути грошей на оборону

Додаткові 28 млрд грн, виділені на наступний рік на безпеку та оборону, будуть розподілені РНБО між 15 розпорядниками до винесення на розгляд парламенту держбюджету-2020 на друге читання. Про це на презентації проекту держбюджету на 2020 рік у Верховній Раді сказала міністр фінансів Оксана Маркарова, повідомляє Укрінформ.

«До другого читання, безумовно, буде перерозподілено ці видатки, які зараз стоять на окремій програмі. Бюджетний кодекс каже про те, що всі видатки на безпеку та оборону — а це 15 розпорядників — повинні бути розподілені за рішенням РНБО. Це засідання РНБО буде проведено до того, як ми подаватимемо бюджет до другого читання», – заявила Маркарова.

Вона нагадала, що новий уряд та новий склад РНБО працювали над проектом бюджету лише два тижні до його подачі на розгляд, тому багато процедур, які мали б завершитись 29 серпня, не були завершені. Звертаючись до депутатів, Маркарова закликала останніх вносити свої зауваження та пропозиції, аби документ до другого читання був максимально ефективним.

«У нас є час провести якісну дискусію і отримати від РНБО розподіл, який обов’язково буде враховано до другого читання», – наголосила міністр.

Нагадаємо, 15 вересня Кабінет міністрів подав до Верховної Ради проект державного бюджету на 2020 рік.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.