дивись.info

Кнопкодави платитимуть за порушення по 85 тисяч гривень, – законопроект

Кнопкодави платитимуть за порушення по 85 тисяч гривень, – законопроект

Законопроектом пропонується встановити кримінальну відповідальність за голосування замість іншого народного депутата.

У Верховній Раді зареєстрували законопроект №2148 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення особистого голосування народними депутатами України». Текст документа оприлюднено на сайті Верховної Ради. Його автором виступив перший заступник голови парламенту Руслан Стефанчук.

Законопроектом пропонується встановити кримінальну відповідальність за здійснення народним депутатом України будь-яким способом голосування на засіданні Верховної Ради України замість іншого народного депутата України (неособисте голосування).

«Кнопкодавів» пропонується карати штрафом від трьох до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 51 до 85 тисяч гривень. Також зазначається, що відповідно до статті 216 Кримінального процесуального кодексу України досудове розслідування таких кримінальних правопорушень здійснюватимуть слідчі органів Державного бюро розслідувань. Законопроект також описує процедуру фіксації «кнопкодавства» і порядок дій у разі виявлення такого факту.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.