дивись.info

Львівський військкомат розповсюдив інструкцію для призовників

Львівський військкомат розповсюдив інструкцію для призовників

Вже за тиждень в Україні розпочнеться осінній призов, який триватиме з 1 жовтня по 31 грудня — 2019 року. Призовники, яким надійшла повістка районного чи міського військового комісаріату на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, зобов’язані прибути в пункт і у терміни, зазначені в повістці, повідомляє у соцмережі військовий комісар Львівщини Олександ Тіщенко.

У разі якщо за якихось обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України (у даному випадку до 10 жовтня).

Призовники, які змінили місце проживання, зобов’язані в семиденний строк прибути до районного чи міського військового комісаріату за новим місцем проживання для взяття на військовий облік.

Керівники підприємств незалежно від підпорядкування та форм власності гарантують своєчасне прибуття громадян призовного віку до призовних дільниць.

У ході проведення чергового призову зміна місця військового обліку громадян призовного віку не допускається, за винятком підтверджених відповідними документами випадків, які передбачають:
– переведення на роботу в іншу місцевість;
– переїзд на нове місце проживання;
– прийняття до навчального закладу і вибуття в іншу місцевість для продовження навчання;
– направлення за розподілом на роботу в іншу місцевість після закінчення навчального закладу.

Поважними причинами неприбуття призовників до призовних дільниць у термін, мають бути підтверджені відповідними документами:
перешкода стихійного характеру, хвороба призовника, або смерть його близького родича.

За порушення правил військового обліку, неявку за до військового комісаріату без поважних причин, умисне зіпсування або недбале зберігання посвідчень про приписку, призовники притягуються до адміністративної та кримінальної відповідальності згідно із законодавством.

Нагадаємо, згідно ст. 23 ЗУ «Про військовий обов’язок і військову службу» термін служби в армії становить:
18 місяців – для призовників, які не мають вищої освіти
12 місяців – для призовників зі ступенем спеціаліста або магістра

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.