дивись.info

Зі Львова можна буде зручно доїхати залізницею до Австрії

Зі Львова можна буде зручно доїхати залізницею до Австрії

Федеральні залізниці Австрії (ÖBB) планують запуск поїзда Eurocity 104 сполученням Грац (Австрія) – Перемишль (Польща) і потяга у зворотньому напрямку – Eurocity 105 зі зручними пересадками на потяг в Україну, зокрема у Львові, –  повідомляє Rynek kolejowy.

Відзначається, що перші рейси за вказаним маршрутом будуть виконані 15 грудня. Поїзди формування ÖBB будуть складатися з вагонів 1 і 2 класів. Обслуговування поїздів у Польщі та Чехії буде здійснюватися спільно із залізничними компаніями цих країн – PKP Intercity і České dráhy. У Богумині в напрямку Граца до поїзда будуть причіпляти додаткові чеські вагони.

З Граца поїзд виїжджатиме у 05:28 і прибувати на головний залізничний вокзал Відня – у 08:10, в Остраву – 11:02, в Краків – о 15:00, в Перемишль – 17:56. У зворотному напрямку поїзд відправлятиметься о 10:14, 16:58 буде у Відні, а в 22:33 – в Граці.

За словами прес-секретаря ÖBB Бернхарда Рідера, в Перемишлі буде можлива пересадка на потяг до Львова і Одеси.

Так, поїзд №36 Одеса-Перемишль, який прямує через Львів, прибуває в Перемишль у 09:50, тобто за 25 хвилин до відправлення поїзда Перемишль-Грац. А у зворотному напрямку з Перемишля потяг до Одеси через Львів йде у 18:39, тобто через 42 хвилини після прибуття поїзда Грац-Перемишль.

У той же час, потяги «Інтерсіті+» з Києва прибувають пізніше часу відправлення поїзда Перемишль-Грац і відправляються раніше часу прибуття поїзда Грац-Перемишль.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.