дивись.info

У Львові цієї п’ятниці знову митимуть безхатьків

У Львові цієї п’ятниці знову митимуть безхатьків

Цієї п’ятниці, 27 вересня, о 11.00 відбудеться другий захід з надання санітарно-гігієнічних послуг безхатькам у «Домі милосердя», що на вул. Мазепи, 48.

Під час акції безпритульні зможуть не тільки помитися, а й отримати низку інших послуг. Зокрема, їм запропонують чистий одяг та перукарські послуги.

Про це повідомляє відділ комунікації Львівської міськради.

За необхідності безпритульні також зможуть отримати консультацію юриста, психолога та соціального працівника. Також їм пропонуватимуть скористатися пройти первинний фаховий медичний огляд. По завершенні усіх процедур відбудеться спільна трапеза.

«Мета цієї ініціативи — наочно продемонструвати нашим безпритульним можливості систематичного одержання основних первинних послуг і відчути очевидні переваги, адже у місті є всі умови для їх надання. Львівська міська рада звертається до небайдужих громадян з проханням за можливості поширити інформацію про дану акцію серед безхатьків», — повідомили в департаменті гуманітарної політики ЛМР.

Безхатьки можуть помитися в щоденно в Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб по вул. Кирилівська, 3а (бічна Шевченка) — тел.: 2331049. Тут також працює відділення нічного перебування, в якому особи можуть залишитися на нічліг, отримати теплий одяг, санітарно-гігієнічні послуги, послуги з реєстрації, а також першу медичну допомогу.

Також, щоденно санітарно-гігієнічні послуги бездомні можуть отримати у «Домі милосердя», що на вул. Мазепи, 48, Релігійної Місії «Карітас-Спес» Львівської Архідієцезії Римо-Католицької Церкви, яким опікується Згромадження Братів Альбертинців, з якими місто співпрацює.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.