дивись.info

Власники вважають електромобілі більш ефективними, ніж звичайні авто — дослідження

Власники вважають електромобілі більш ефективними, ніж звичайні авто — дослідження

Вперше в історії власники електромобілів заявили, що задоволені машинами в плані економії ними палива.

Про це свідчить дослідження JD. Power 2019 Japan Automotive Performance, Execution and Layout (APEAL), передає видання Autogeek.

Спеціалісти з компанії  JD. Power відібрали для дослідження 58 електричних моделей провідних світових автовиробників. Деякі із них уже фігурували в минулорічних дослідженнях і показали позитивний ріст показників.

В JD. Power не використовують паспортні дані конкретно взятого авто, а спираються на думку власників електромобілів, які мали відповісти на два питання – запас ходу на одному заряді і витрата енергії.

По першому показнику електромобілі іще очікувано «пасуть задніх» і не дотягують до середнього показника по промисловості (6,07 бала проти 6,5 з 10), а от по витраті палива «зелені» машини обійшли авто з ДВЗ (6,75 бала проти 6,26).

Дослідження показало, що загальний індекс ефективності для електромобілів склав 644 бали з 1000 можливих. При тому, що середній по всій промисловості  – 636 балів з 1000 можливих.

Таким чином можна сказати, що власники електромобілів оцінюють свої машини як більш ефективні, ніж авто з паливними двигунами.

«Не дивлячись на те, що електромобілі ще мають певні проблеми з пробігом, у них з’явились і сильні сторони в порівнянні з авто з паливними двигунами. Якщо “зелені” машини будуть розглядатись в якості реалістичного варіанту для покупців, то картина майбутнього автомобільного ринку може кардинально змінитись», – відмітили в JD. Power.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.