дивись.info

Скалецька анонсувала кадрові чистки в МОЗ

Скалецька анонсувала кадрові чистки в МОЗ

Очільниця МОЗ Зоряна Скалецька заявила про запланований внутрішній аудит. За її словами, у МОЗ залишаться тільки найефективніші працівники.

Про це йдеться в дописі міністра охорони здоров`я Зоряни Скалецької, опублікованій на Facebook-сторінці МОЗ.

Вона нагадала, що в МОЗ проходитиме аудит, за результатами якого найкращі та найефективніші співробітники залишаться працювати в міністерстві. «Хто за картинками ховає неефективність і бездіяльність – на вихід. Хочу запевнити всю команду міністерства – всі, хто працює ефективно на державу і народ України, спеціаліст у своїй справі – далі буде працювати в команді. І на тому крапка. Суть реформи державної служби – професійні чиновники, знавці своєї справи, що без політики працюють на державу. А не політичними засобами воюють з командою міністерства», – зазначила міністр.

Скалецька наголосила, що міністерство працює у звичайному режимі, тому громадянам немає про що турбуватись. «Про звинувачення та інформацію щодо ліків, придбання автомобілів швидкої допомоги та інші закиди. Я особисто вивчаю кожен з пункті. Окрема увага – про закупівлі автомобілів. СБУ повідомило мене, що документи, які мені надали на підпис, мають ознаки корупції (розтрати) на 100 млн гривень. Про це кілька тижнів назад я повідомила і департаменти охорони здоров’я в областях. Чи є ще питання?», – йдеться в заяві. Очільниця МОЗ також додала, що знову планує організувати зустріч з колективом міністерства.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.