дивись.info

Із львівського аеропорту можна буде безкоштовно відправити листівку

Із львівського аеропорту можна буде безкоштовно відправити листівку

З 30 вересня до 31 жовтня буде проходити друга хвиля Всеукраїнської акції «Відправ листівку» (ДП «МА «Львів» ім. Данила Галицького», термінал А).

Міністерство інформаційної політики України спільно з ДП «МА «Львів» імені Данила Галицького» та АТ «Укрпошта» в рамках проекту «Пошта добра» та суспільно-медійним проєктом «Ukraїner»  анонсує старт другої хвилі Всеукраїнської акції «Відправ листівку». Акція спрямована на популяризацію України у світі, розвиток її туристичного потенціалу та просування єдиного бренду UkraineNOW, йдеться на Укрінформ.

У перший день акції «Відправ листівку» передбачено публічну презентацію за участі представників Міністерства інформаційної політики, ДП «МА «Львів» імені Данила Галицького, АТ «Укрпошта», проєкту «Ukraїner», високоповажних гостей та представників ЗМІ.

На першому поверсі терміналу А під час презентації акції виступить Лілія Нікітчук  (мецо-сопрано) та фольк-гурт «Ягоди». Також буде продемонстровано промоційний відеоролик «Ukraїner» та представлено 4 стенди-навігацій із листівками та поштовими скриньками проекту «Пошта добра» (надалі вони будуть розташовані на території всього аеропорту «Львів»).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.