дивись.info

У МОЗ виділили мільярд гривень на первинну допомогу

У МОЗ виділили мільярд гривень на первинну допомогу

Міністерство охорони здоров’я направить на первинну медичну допомогу та зарплати лікарям 1 млрд грн. Про це у Facebook написала міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька.

«Завдяки спільним зусиллям міністерства і Комітету з питань здоров’я нації, ми змогли перерозподілити 1 млрд гривень і забезпечили надання громадянам первинної медичної допомоги, а також виплату зарплати лікарям», – написала Скалецька.

Вона також зазначила, що вже втілені проекти «потребують змістовної оцінки та доопрацювання».

Міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька зустрінеться з колективом міністерства у середу, 2 жовтня.

«Щодо роботи міністерства: у середу о 14:30 збираю всю команду міністерства, всіх без виключення працівників відомства. Ми спільно працюємо над реформою і спільно маємо залагодити спір, що виник всередині команди. Впевнена, це лише питання комунікації, бо з робочих нарад і зустрічей, які я мала протягом останнього тижня, зрозуміло одне – ми дивимось і рухаємось в одному напрямку», – написала Скалецька.

Нагадаємо, в ЗМІ було оприлюднено аудіозапис зустрічі заступника міністра Мийхала Загрійчука з колективом та керівниками двох директоратів міністерства. Серед іншого на зустрічі обговорювалося питання перспективи роботи в МОЗ керівника одного з директоратів. Також працівники двох директоратів звернулися з відкритим листом до Прем’єр-міністра Олексія Гончарука, в якому заявили про політичний тиск на державних службовців міністерства та попросили втрутитися в ситуацію.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.