дивись.info

У карпатському селищі Славське відкрили нову MTB велотрасу (фото)

У карпатському селищі Славське відкрили нову MTB велотрасу (фото)

У суботу, 28 вересня, на Львівщині офіційно відкрили нову MTB велотрасу по г. Погар у смт Славське в рамках проекту «Велокарпатія: розвиток інфраструктури для велотуризму на Львівщині».

Цими вихідними любителі екстремального катання на гірському велосипеді та поціновувачі велоспорту мали змогу випробувати нову велотрасу довжиною 2,14 км, облаштованою 24 трамплінами, передає прес-служба Львівської ОДА.

Велотраса споруджена з використанням існуючого рельєфу, з поворотами контруклонами та влаштування на ній близько 30 різнопланових дерев’яних та земляних конструкцій: трамплінів типу «дроп», «двогорбий трамплін», «волрайд», «трамплін зі столом», «поворот з контрухилом», а також необхідних дерев’яних конструкцій.

Захід зібрав майже 300 активних мешканців Львівщини. Під час заходу учасники здійснили сходження на гору Погар у смт Славське. Разом з командою On3Wheels вдалося здійснити мрію особи з інвалідністю Ані Шот, яка завдяки візку-джульєтка піднялася на гору вперше у своєму житті.

За словами начальниці управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталії Табаки, велотраса буде використовуватися як місце проведення велозмагань MTB, які щорічно відбуваються в смт Славське.

Будівництво велотраси здійснили в рамках проекту регіонального розвитку «Велокарпатія: розвиток інфраструктури для велотуризму на Львівщині», який реалізовується за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, з обласного та місцевого бюджетів.

В межах проекту також триває будівництво велодоріжки від смт Славсько до с. Волосянка завдовжки 6,8 км з облаштуванням стартової і фінішної локацій, а також буде розроблено велоквест згідно з маршрутом велодоріжки.

Організаторами події є Славська селищна рада та управління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації.

Партнери заходу – готель-замок «Вежа Ведмежа», готельний комплекс «Двір княжої корони», котеджі «4 сезони», готельний комплекс «Лагуна», магазин спортивного спорядження «Boomerang Boardshop»,  ресторан «Максим»

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.