дивись.info

У Львівському аеропорту виступив танцювальний колектив 55+

У Львівському аеропорту виступив танцювальний колектив 55+

Сьогодні у світі відзначають день людей похилого віку. З цього приводу в аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького завітав танцювальний колектив «Аматор», учасниками якого є виключно  бабусі та дідусі. Про це йдеться на сторінці Міжнародного аеропорту «Львів» у соцмережі Facebook.

Їхній виступ складався з танцювальних композицій різних країн та епох. Тут були і вальс, і танго, і українські народні композиції, і ретро-пісні і сучасні твори. Також у програмі пролунали пісня та декілька народних гуморесок.

Позитивно сприйняли виступ пасажири терміналу аеропорту, особливо однолітки танцюристів з числа іноземців. Відтак, виступ артистів завершився оплесками та вигуками «Браво».

Довідково: колектив «Аматор» створений у 2013 році і складається виключно з людей, які вирішили присвятити себе танцю лише на схилі віку. Усі його учасники, а це вже більше 50 артистів, віком 55+. Збираються вони заради мистецтва, а також з метою вести здоровий спосіб життя. Їхнє гасло: «Ні дня без танцю». Керує колективом Ірина Вишнепольська.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.