Ще один львівський футбольний клуб вибув із Кубка України

кубок україни

Львівський «Рух» не зумів пробитися до наступного раунду Кубка України. В матчі 1/8 фіналу підопічні Леоніда Кучука поступилися «Маріуполю».

Єдиний гол на 75-ій хвилині матчі забив Горбунов. А ще через дві хвилини львів’яни опинилися в меншості – червону картку отримав ганійський нападник «Руха» Ернест Ньярко.

Підсумковий рахунок матчу – 0:1

Нагадаємо, раніше на цій же стадії змагань вибули і львівські «Карпати». «Зелено-білі» зіграли внічию проти «Інгульця», а от у серії післяматчевих пенальті сильнішою виявилася команда з Петрового – 7:6. А от ФК «Львів» в 1/8 фіналу у Чернівцях переграв місцеву «Буковину» 2:0.

Відтак «міщани» тепер – єдиний представник Львова в розіграші Кубка України.