дивись.info

Стало відомо, на яку суму митники Львівщини вже задекларували товару за 2019 рік

Стало відомо, на яку суму митники Львівщини вже задекларували товару за 2019 рік

За дев’ять місяців 2019 року товарообіг Львівщини сягнув понад 100 мільярдів гривень.

Про це повідомляє відділ комунікації ДФС у Львівській області.

«У зоні діяльності Львівської митниці ДФС упродовж дев’яти місяців зовнішньоекономічні операції провадили майже 5 тис. суб’єктів господарювання», – повідомляє ДФС. За цей час вони здійснили митне оформлення товарів на суму понад 104 млрд грн. З них імпортовано на 70,9 млрд грн, експортовано на суму понад 33,2 млрд грн, що складає відповідно 68% (імпорт) та 32% (експорт) загального обсягу зовнішнього товарообміну. Порівняно з аналогічним періодом 2018 року цей обсяг збільшився на 5,3%.

Загалом зовнішньоекономічні операції проводилися з торговельними партнерами із більш як 100 країнами світу. Також варто додати, що імпорт товарів у зону діяльності митниці у звітному періоді здійснювався переважно з таких країн, як Польща – 37,3%, Німеччина -19,9%, Італія – 3,9%. Серед імпортованих товарів переважали: автомобілі легкові, проводи ізольовані, речі, що були у вжитку.

Експорт товарів у вказаний період здійснювався, в основному, у такі країни: Польща (31,7%), Німеччина (16,1%), Чехія (9,3%). Експортували в основному проводи ізольовані, меблі для сидіння , інші меблі та їх частини.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.