дивись.info

Стало відомо, що буде на місці фонтану «Кульбаба» 

Стало відомо, що буде на місці фонтану «Кульбаба» 

На розширеному засіданні консультативної ради при Управлінні охорони історичного середовища обговорили, що буде на місці фонтану «Кульбаба»

Про це повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці керівник Управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко.

«Що буде на місці фонтану кульбаба, фонтану Світезянка і костелу? Вчора обговорювали на розширеному засіданні консультативної ради при УОІС. Коротко про прийняті рішення: відкриті фундаменти костелу законсервувати до настання холодів, опрацювати проект громадського простору, який охопить більшу територію, стіни храму ознакувати візуально в мощенні, встановити мініатюрний макет костелу з інформацією про храм і оточення, забрати кіоски. Фонтан має право там бути, але не рекомендувати відновлення світезянки чи кульбаби», – написала Лілія Онищенко.

Нагадаємо, на місці фонтану «Кульбаба» має з’явитися сухий фонтан з відкритим доступом до води. Коли розпочалися будівельні роботи, робітники натрапили на старі фундаменти. Тож для їхніх досліджень залучили археологів, котрі встановили, що фундаменти належать фонтану часів Австро-Угорщини та костелу XVI століття.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.