дивись.info

У Львові найнижчий показник смертності немовлят по Україні

У Львові найнижчий показник смертності немовлят по Україні

Смертність немовлят — один з показників у світовій медицині, за яким оцінюють якість надання медичної допомоги. Цього року у Львові — найнижчий показник смертності малюків за останні роки.

Про це розповів начальник управління охорони здоров’я міста Володимир Зуб, – повідомляє Львівська міська рада.

Також цей показник є найнижчим по Україні загалом. «Завдяки роботі медичних працівників і придбанню нового обладнання, показники малюкової смертності сьогодні в нас наближаються до європейського рівня. Тобто якщо раніше показник малюкової смертності у нас був приблизно 6,3 — 6,5 на тисячу народжених, і це вже був добрий показник для України, то сьогодні, за підсумками 9 місяців 2019 року, цей показник становить 4,3», — сказав Володимир Зуб, начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради.

Довідка. Цьогоріч в міському бюджеті розвитку передбачено понад 100 млн. грн. на покращення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я міста. «Із них 65 млн грн — скеровано на придбання сучасного обладнання, – повідомляє Володимир Зуб.  – І ще близько 10 млн. грн. ми отримали по громадському бюджету — тобто на загал це 75 млн. грн. Доволі значна сума».

 

 

 

 

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.