дивись.info

У Львові відбудеться фестиваль за здоровий спосіб життя

У Львові відбудеться фестиваль за здоровий спосіб життя

Lviv Fitness Weekend — це наймасштабніша фітнес-конвенція на західній Україні, яка вже вп’яте проводитиметься у Львові. Цьогоріч ця подія відбудеться 19−20 жовтня на стадіоні «Арена Львів», – повідомляє Львівська міська рада.

У зв’язку із ювілейною датою організатори проекту Сергій Конюшок, Анна Лащук та Сергій Пуцов вирішили значно розширити програму та залучити ще більшу аудиторію з метою популяризації фізичної культури, фітнесу та здорового способу життя. Відвідування виставки, ярмарку спортивних змагань та концерту безкоштовне та відкрите для всіх охочих.

«Наш п’ятий, напів ювілейний захід відбудеться на новій, чудовій локації — «Арені Львів». Сама локація надає можливість розширити формат Lviv Fitness Weekend, тому ми робимо захід не тільки для осіб, що працюють в фітнес-індустрії, а розширяємо його назагал. Тепер це фестиваль, тому запрошуємо всіх львів’ян відвідати цей захід», — наголосив Сергій Конюшок, один з організаторів Lviv Fitness Weekend.

Унікальною подією в рамках Lviv Fitness Weekend буде мотиваційний семінар в рамках проекту «Athletes’ education» під патронатом Міжнародного олімпійського комітету. Метою цього проекту є створення середовища для навчання професійних атлетів та подальшого залучення спортсменів, як послів для поширення вивченої інформації в своїх видах спорту. У семінарі прийматимуть участь провідні спортсмени Західної України, члени обласних федерацій, студенти інституту фізичного виховання і спорту.

Також в рамках заходу відбудеться велика виставка товарів фітнес-індустрії та ярмарок спорту, на якому спортивні та оздоровчі заклади будуть презентувати свої активності. Всім шанувальникам силових видів спорту буде також цікаво відвідати Lviv Fitness Weekend, оскільки в рамках заходу відбудуться Фінал кубку України зі стронгменів та Відкритий чемпіонат МВС зі стронгмену. Також для усіх відвідувачів відбудеться концерт Jerry Heil.

«Ми багато років проводили Ярмарок спорту і прийшли до того, що нам треба його якось переформатовати. Ми об’єдналися з цим заходом та робимо масовий Lviv Fitness Weekend. Тут буде представлено 20 федерацій з різних видів спорту і всі відвідувачі заходу зможуть спробувати кожен з них на собі», — сказав Антон Нікулін, начальник управління молоді і спорту ЛМР.

Цільова аудиторія Lviv Fitness Weekend — фітнес інструктори, персональні тренери, працівники сфери фізичної культури та люди, що ведуть активний спосіб життя, та діти. Яскравим подарунком для всіх буде приїзд Василя Вірастюка, почесного президента Федерації стронгмену України, та Jerry Heil, молодої, популярної української співачки.

Наголосимо, особливо увагу фестиваль приділяє залученню дітей, тому мерія забезпечить безкоштовні автобуси для школярів, які будуть возити дітей на «Арену Львів».

 

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.