дивись.info

У мерії Львова заявили, що місто на 100% готове до опалювального сезону

У мерії Львова заявили, що місто на 100% готове до опалювального сезону

Львівські теплопостачальні підприємства на 100% готові до опалювального сезону.

Про це розповів в.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Олександр Одинець, передає ІА Дивись.info.

За його словами, підготовано 154 котельні, одна ТЕЦ і дві теплоцентралі, 169 ЦТП та 567 км тепломереж.

«Зокрема близько 4 км тепломереж ми замінили на попередньо ізольовані труби. Завершуємо деякі роботи в котельнях, які не перешкоджають початку опалювального сезону. Робилися реконструкції систем опалення в установах освіти і медицини. Тут проблем немає. Єдина проблема є на державному рівні. Це коригування тарифів», – розповів Олександр Одинець.

Він нагадав, що від завтра розпочинається опалювальний сезон для шкіл, садочків і лікарень.

«На сьогодні підписано розпорядження міського голови. Подача теплоносія буде здійснюватися виключно за письмовими зверненнями цих установ. Це розпорядження прийнято тому, що у цих закладах є окремі норми щодо температурних режимів. Тому для комфортного там перебування потрібно вже  подавати опалення. Треба запустити і перевірити системи, тому будемо запускати завтра, якщо будуть виявлено якісь недоліки, то їх буде легше завтра виправити ніж в неділю. Система має прогрітися до відповідних параметрів, і якраз за суботу – неділю це можна буде зробити», – розповів Олександр Одинець.

За його словами, наразі, «Львівтеплоенерго» отримало 10 звернень від міських закладів щодо подачі тепла.

«Думаю, що впродовж завтрашнього дня ця кількість як мінімум подвоїться. Все залежить від рішення керівників установ», – пояснив Олександр Одинець.

«Щодо житлових будинків, то ми на 100% готові подавати теплоносій, завершується заповнення систем. Рішення буде прийнято залежно від погодних умов – це середньодобова температура впродовж 3-х днів поспіль не вище  8 градусів», – додав в.о. директора департаменту.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.