дивись.info

Управитель Новояворівської ТЕЦ на Львівщині готовий виплачувати зарплату працівникам

Управитель Новояворівської ТЕЦ на Львівщині готовий виплачувати зарплату працівникам

За даними управителя Новояворівською ТЕЦ ПП «Гарант Енерго М» було підписано меморандум з ініціативною групою трудового колективу, за умовами якого трудовий колектив засвідчив свою готовність до подальшої роботи, а управитель – до виплати 100% заробітної плати за травень та 50% заробітної плати за червень 2019 року.

Про це йдеться на сайті АРМА.

Станом на сьогодні умови цього меморандуму виконуються: трудовий колектив належним чином реалізовує свої функціональні обв’язки, а управителем сплачені повні заробітні плати за травень і 30% від заробітних  плат за червень.

ПП «Гарант Енерго М» запропоновано аналогічну модель для врегулювання ситуації із виплатою заробітних плат для працівників Новороздільскої ТЕЦ у Львівській області.

А саме: планується підписання 4 жовтня цього року меморандуму з уповноваженою особою від ініціативної групи трудового колективу Новороздільської ТЕЦ з двома базовими умовами: трудовий колектив продовжує виконувати свої функціональні обов’язки, а управитель зобов’язується до 15 жовтня 2019 року виплатити 100% заробітних плат за травень та 50% заробітних плат за червень 2019 року.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.