дивись.info

7 фермерів зі Львівщини отримали 4 мільйони від ЛОДА для розвитку бізнесу

7 фермерів зі Львівщини отримали 4 мільйони від ЛОДА для розвитку бізнесу

7 фермерських господарств отримали фінансову підтримку від ЛОДА у суму 4 млн грн.

Про це у понеділок, 7 жовтня, повідомила прес-служба ЛОДА.

«Наказом Мінагрополітики України від 23 серпня 2019 затверджено розподіл коштів, передбачених для надання часткового відшкодування вартості закуплених для подальшого відтворення племінних (генетичних) ресурсів за результатами поданих документів до 5 серпня поточного року», – йдеться у повідомленні ЛОДА.

Відтак, фінансову підтримку отримали 7 суб’єктів господарювання області на загальну суму 4,0 млн грн.

На ці кошти закупили 458 голів племінних тварин та 657 спермодоз бугаїв-плідників, які мають племінну (генетичну) цінність.

Зазначимо, що у 2018 році за аналогічний період фінансову підтримку в сумі 1,3 млн грн отримали 4 суб’єкти господарювання, за які закупили 284 гол. племінних тварин.

Як наслідок збільшилась кількість суб’єктів господарювання, які покращують генетичний потенціал маточного стада вітчизняною і зарубіжною селекцією сільськогосподарських тварин. У сільськогосподарських підприємствах збільшилось поголів’я ВРХ, зокрема корів, та свиней відповідно на 4,2% та 24,6% у порівнянні з 2018 роком, підвищилась продуктивність корів на 13,2% (+653 кг молока на корову),  зросла багатоплідність свиноматок на 28,6% (+6,0 поросят на одну свиноматку в рік).

Фінансова підтримка надається у вигляді часткового відшкодування вартості придбаних та оплачених у період з 1 жовтня попереднього року до 30 вересня поточного року племінних тварин, сперми та ембріонів.

Документи для отримання відшкодування подаються  впродовж  поточного року до 5 листопада  до комісії  Мінагрополітики України. Фінансування проводиться двічі на рік  на підставі поданих документів до 05 серпня та  05 листопада 2019 року.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.