дивись.info

Пристайко уточнив терміни розведення військ на Донбасі

Пристайко уточнив терміни розведення військ на Донбасі

Бойовики нещодавно провели обстріли.

Розведення військ в Петровському і Золотому сьогодні не почалось через нещодавні обстріли бойовиків. Про це заявив голова МЗС України Вадим Пристайко, передає РБК-УкраїнаРБК-Україна.

Пристайко зазначив, що розведення військ починається на сьомий день після того, як на конкретній ділянці не відбувається обстрілів, але бойовики декілька днів тому обстріляли Золоте.

«Сьогодні мало б початись розведення. Про це домовились в Мінську. Нажаль були обстріляні декілька днів тому і Петрівське і Золоте. Наше рішення було про те, що розведення починається на 7 день після того, як на конкретній ділянці не відбувається обстрілів. Саме тому нам треба тепер чекати, поки відбудеться наступні 7 днів, які мають довести, що сторони готові до подальших кроків, таких як розведення», – заявиви Пристайко.

Нагадаємо, 4 жовтня бойовики з мінометів обстріляли ділянку розведення в Золотому.

Зазначимо, що у Збройних силах України заявили про готовність приступити до процесу розведення сил в окремих районах Донецької і Луганської областей.

Раніше президент Володимир Зеленський заявив, що на переговорах у Мінську щодо врегулювання ситуації на Донбасі, сторони домовилися про розведення військ в Петровському і Золотом. Спецпредставник ОБСЄ Мартін Сайдик заявив, що розведення сил має відбутися 7 жовтня.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.