дивись.info

«Менше начальників і більше користі», – Гончарук розповів, які зміни чекають правоохоронну систему

«Менше начальників і більше користі», – Гончарук розповів, які зміни чекають правоохоронну систему

За словами прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, скоро у вітчизняній юстиції «стане менше начальників і більше користі».

Про це Олексій Гончарук повідомив у середу, 9 жовтня, під час онлайн-брифінгу із журналістами. Прем’єр-міністр підбив підсумки поточного засідання уряду та анонсував зміни, які чекають вітчизняну правоохоронну систему вже найближчим часом.

«Сьогодні ми почали скорочення державного апарату у сфері юстиції. З 27 територіальних управлінь ми скоротили їх кількість до 8.  Щоразу ця мережа буде ставати більш ефективною. Будуть оптимізовані і функції. Але для цього потрібен час на внесення змін до окремих процедурних документів.  Головна логіка – це підвищення керованості і зменшення керівників», – пояснив прем’єр-міністр.

На думку Олесія Гончарука, такий підхід дасть можливість в регіонах працювати людям, які будуть підпорядковуватися безпосередньо Києву, а не окремим керівникам управлінь Нацполіції на місцях.

«Це певною мірою експеримент, але ми сподіваємося, що це дасть змогу оперативніше реагувати на ті виклики, які у нас є, і дозволить ефективніше боротися з організованою злочинністю. Що стосується реформи Нацполіції, я думаю, що скоро ми маємо вийти на новий рівень комункації для того, щоб суспільство розуміло, які зміни відбуваються з правоохоронною системою», – також повідомив прем’єр.

Також Олексій Гончарук повідомив, що у середу, 9 жовтня, під час засідання уряду  голови державної регуляторної служби призначили 9 заступників міністрів та виконуючого обов’язки держсекретаря.

Нагадаємо, сьогодні Олексій Гончарук також заявив, що уряд планує об’єднати всі ЦНАПи в одну мережу.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.