дивись.info

МОЗ відправить до регіонів ліки від онкозахворювань та гепатитів

МОЗ відправить до регіонів ліки від онкозахворювань та гепатитів

Міністерство охорони здоров’я доставить у регіони препарати для лікування онкохворих, вірусних гепатитів, орфанних метаболічних захворювань, легеневої артеріальної гіпертензії. Про це Міністерство охорони здоров’я повідомило у Facebook.

«Майже 4,5 мільйонів флаконів препаратів для онкохворих пацієнтів протягом найближчого часу поїдуть у регіони. Відповідне рішення ухвалено в міністерстві в понеділок. В лікарні, найближчим часом, поставлять препарати для лікування вірусних гепатитів В і С, орфанних метаболічних захворювань, легеневої артеріальної гіпертензії», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що це ліки, закуплені міжнародними закупівельними агенціями ПРООН та Crown Agency за кошти державного бюджету 2019 року.

Також у міністерстві поінформували, що найближчим часом готують оплату закупівель медикаментів за сімома напрямками на загальну суму $17,8 млн.

Нагадаємо, сьогодні представники низки пацієнтських організацій проводять акцію «МОЗ досяг дна» під Кабінетом міністрів, вимагаючи розблокувати поставки у регіони ліків від низки тяжких захворювань.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.