ООН переживає найбільшу грошову кризу

630_360_1569259606-597

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш заявив про «найгіршу грошову кризу» в ООН за десятиліття, через яку співробітники організацій можуть не отримати зарплату вже в листопаді.

Про це він заявив виступаючи на бюджетному комітеті Генеральної асамблеї ООН, передає Укрінформ.

«ООН ризикує виснажити свої запаси ліквідності до кінця місяця і не виплачувати зарплати персоналу і постачальникам», - сказав Гутерреш, попереджаючи про «найгіршу грошову кризу, з якою ООН зіткнулася майже що за десятиліття».

Станом на кінець вересня ООН пішла в мінус на $230 млн. Пов'язано це із затриманням державами-членами внесків до бюджету.

Усього в боржниках числяться 64 країни. Публічно ООН не оприлюднює їх список, проте джерела видання повідомили, що основними винуватцями є США, Бразилія, Аргентина, Мексика та Іран. Внески також затримують Венесуела, Північна Корея, Південна Корея, Демократична Республіка Конго, Ізраїль і Саудівська Аравія.

Як зазначив генсек організації, якби ООН не взяла на себе ініціативу зі скороченню витрат з початку року, до жовтня діра в бюджеті була б ще більше (близько $600 млн) і могла б вплинути на проведення Генеральної Асамблеї минулого місяця.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: