дивись.info

До львівського храму привезуть мощі Андрія Первозванного (розклад Богослужінь)

До львівського храму привезуть мощі Андрія Первозванного (розклад Богослужінь)

20 жовтня 2019 року до храму Ікони Пресвятої Богородиці «Всецариці» ПЦУ (вул. Пилипа Орлика, 1) привезуть частину мощей святого апостола Андрія Первозванного.

Про це повідомляє відділ комунікації Львівської міськради.

Мощі перебуватимуть у храмі упродовж тижня — до 27 жовтня. Мощовик має вигляд срібної стопи, у якій вміщено фрагменти мощей святого апостола Андрія.

Св. Андрій Первозванний — перший учень, покликаний на апостольське служіння Христу. Саме апостол Андрій є основоположником української Церкви.

«Його стопи стояли на київських кручах. Він пророкував велику віру на наших землях. І ось з 20 жовтня, з 9-ї години ранку, мощі будуть виставлені до поклоніння. Божественна Літургія розпочнеться о 9.00 ранку, о 11.00 буде друга Божественна Літургія. О 18.00 цього дня буде служитися Акафіст Андрію Первозванному. Це реліквії з Греції, де власне і знаходяться мощі Андрія Первозванного. Однак цей мощовик весь час перебуватиме в Україні», — зазначив настоятель храму о. Володимир Бачинський.

Упродовж тижня двері храму будуть відчинені щодня з 9.00 до 19.00−20.00 год. Після Львова, мощі доправлять до інших парафій.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.