дивись.info

До уваги львів’ян: на міському онлайн-порталі з’явилася інформація про заклади освіти

До уваги львів’ян: на міському онлайн-порталі з’явилася інформація про заклади освіти

ЛКП «Міський центр інформаційних технологій» розробив для львівського Геопорталу розширений функціонал.

Про це повідомляє відділ комунікації Львівської міськради.

Зокрема, на сайті з’явився новий тематичний розділ «Освіта», що об’єднує інформаційні карти про заклади освіти, результати ЗНО по львівських школах за 2016−2018 рр, а також території охоплення шкіл щодо прийому дітей у перший клас. Переглянути інформаційні карти у розділі «Освіта» можна за посиланням .

Користувачі можуть переглянути інформацію про заклади дошкільної, шкільної, позашкільної, професійної та вищої освіти, увімкнувши кілька шарів карти одночасно. Загалом — це понад 300 об’єктів. По кожному із цих об’єктів можна переглянути детальнішу інформацію про нього — назва, адреса, контакти.

Також за допомогою інформаційних шарів ЗНО 2016−2018 можна порівнювати результати зовнішнього незалежного оцінювання учнів львівських шкіл протягом останніх 3 років та аналізувати, як змінювались середні бали ЗНО учнів у цих школах (як загальні, так і по основних предметах).

Новою інформацією на порталі є можливість визначення школи за адресою проживання дитини. Згідно рішення виконавчого комітету Львівської міської ради, за кожною школою закріплена певна територія міста, з якої школа зараховує дітей у перший клас першочергово. За допомогою фільтрів, можна обрати ту вулицю, інформація по якій є цікавою. Згодом, клікнувши на конкретному будинку у правій частині екрану з’явиться інформаційна панель, де буде вказано, до якої школи належить цей будинок (а також адреса розташування школи). Також інформацію на цій карті можна фільтрувати за допомогою назви школи, аби аналізувати які саме будинки належать до її території охоплення.

Довідка. Інформацію про заклади освіти також можна шукати за допомогою функціоналу чатботу City Helper Bot у Telegram та Facebook Messenger (розділ меню «Освіта») та на Порталі відкритих даних Львова.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.