дивись.info

Половина українців вважають нову владу кращу за попередню

Половина українців вважають нову владу кращу за попередню

48% українців вважають, що нинішня влада краща, ніж попередня, 27% – що вона нічим суттєво не відрізняється від попередньої, а 8% – що вона гірша за попередню.

Про це інформують у  Центрі Разумкова, який провів опитування 4-9 жовтня.

Загалом, характеризуючи дії влади, 41,5% респондентів вважають, що нова влада намагається покращити ситуацію в країні, але їй це поки що переважно не вдається зробити.

29% опитаних думають, що нова влада намагається покращити ситуацію в країні і багато в чому їй це вдається. Ще 20% переконані, що нова влада не намагається покращити ситуацію в країні, а лише імітує зусилля в цьому напрямі.

23% респондентів відзначили, що дії нової влади виправдали їх сподівання, а 5% – що дії нової влади виявилися кращими, ніж вони очікували.

9% заявили, що нова влада не виправдала їхніх сподівань, 12% – що від нової влади вони нічого доброго не очікували, так і сталося, 6% – що вони від нової влади нічого доброго не очікували, але вона виявилася ще гіршою, ніж вони думали.

При цьому 40% опитаних громадян дотримуються думки, що ще занадто рано давати оцінку діям влади.

54,5% опитаних вважають, що дії президента Володимира Зеленського в першу чергу спрямовані на захист загальнонаціональних інтересів, а 24,5% – на захист власних інтересів та інтересів свого політичного оточення.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.