дивись.info

Службовців Миколаївської колонії на Львівщині покарали за втечу в’язнів

Службовців Миколаївської колонії на Львівщині покарали за втечу в’язнів

Йдеться про інцидент, який стався 3 вересня, в одному із сіл Миколаївського району на Львівщині.

Як інформує прес-служба прокуратури Львівської області, того дня із контрагентського об’єкту здійснили організовану втечу двоє засуджених: 20-річний уродженець Києва, засуджений до 5 років позбавлення волі за ст. 153 та ст. 187 КК України (задоволення статевої пристрасті в неприродний спосіб та розбій) та 26-річний мешканець Житомирської області, засуджений до 3 років позбавлення волі за ч.2 ст.309 КК України (незаконне поводження з наркотичними засобами), які відбували покарання у дільниці соціальної реабілітації ДУ «Миколаївська ВК 50» та виконували там роботи.

Однією із причин втечі засуджених стали грубі порушення вимог Інструкції з організації нагляду за засудженими та залишення їх без нагляду на час, достатній для втечі.

Також, зафіксовано і зволікання з повідомленням про втечу небезпечних злочинців до поліції.

Таким чином їм вдалось поранити поліцейського, який у неробочий час намагався їх самотужки затримати.

Так, за результатами розгляду вказівки Золочівської місцевої прокуратури щодо проведення службової перевірки за цим фактом та виявлених грубих порушень кримінально-виконавчого законодавства до дисциплінарної відповідальності притягнуто 6 службових осіб. Одного із них попереджено про неповну посадову службову відповідність, чотирьом оголошено сувору догану, а одному – догану.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.