дивись.info

На ділянці дороги Львів – Пустомити – Меденичі влаштовують фінальний шар асфальтобетону

На ділянці дороги Львів – Пустомити – Меденичі влаштовують фінальний шар асфальтобетону
Фото: Служба автомобільних доріг у Львівській області

Дорожники приступили до влаштування завершального шару асфальтобетонного дорожнього покриття, так званого щебенево-мастикового асфальтобетону, на ділянці реконструкції автомобільної дороги загального користування державного значення Т-14-16 Львів — Пустомити — Меденичі. Зараз ремонтні роботи тривають на ділянці від транспорт

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Львівській області.

ної розв’язки автомобільних доріг Т-14-16 Львів — Пустомити — Меденичі та Т-14-25 Миколаїв — Городок — Жовква — Кам’янка-Бузька — Бібрка у сторону смт. Щирець.

Дорожники запевняють, що щебенево-мастиковий асфальтобетон (ЩМА) — це оптимально підібраний склад мінеральних матеріалів, що забезпечує конструкції дорожнього одягу високу міцність, зносостійкість, водонепроникність і підвищену шорсткість поверхні.

На изображении может находиться: один или несколько человек, небо, на улице и природа

Ремонтувати ділянку між населеними пунктами Щирець та Велика Горожанка зазначеної автомобільної дороги розпочали у 2018 році. Після проведення низки ремонтних робіт, зокрема влаштування поширення проїзної частини до 8,5 метрів, вказана ділянка автомобільної дороги відповідатиме параметрам ІІ категорії. До ремонту ця ділянка дороги відповідала параметрам ІІІ категорії.

Крім цього, в рамках реконструкції дорожники виконали роботи з влаштування водовідведення, нижнього шару асфальтобетонного дорожнього покриття з попереднім посиленням основи, зупинок громадського транспорту, а також тротуарів та опори зовнішнього освітлення в межах населеного пункту Велика Горожанка

Попереду заходи із забезпечення безпеки та організації дорожнього руху.
Ремонтні роботи виконуються під технічним наглядом інженерів Служби автодоріг Львівщини.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.