дивись.info

Львів’яни збирають підписи щодо капітального ремонту частини Замарстинівської

Львів’яни збирають підписи щодо капітального ремонту частини Замарстинівської
фото ілюстративне

Йдеться про відрізок дороги, що сполучає Львів з селищем Брюховичі через вулицю Замарстинівську. Станом на вівторок, 15 жовтня, вже зібрано понад 96% підписів.

Про це йдеться у реєстрі Єдиної системи місцевих петицій.

За інформацією з тексту петиції, станом на 2019 рік останній повноцінний капітальний ремонт відрізку дороги Львів (вул.Замарстинівська) – Брюховичі, було провдено близько 10 років тому. Натомість щорічно проводять латкові та ямкові ремонти. Таким чином дорога перебуває в належному стані близько року, потім якість покриття  знову погіршується.

На думку автора петиції Беньо Володимира, такі дії не дають бажаного ефекту і призводять до розпорошення коштів платників податків.

«За останні 9 місяців 2019 року на даному відрізку дороги, в т.ч. через неналежний стан дорожнього покриття (вибоїни глибиною більше 25см), було скоєно більше 15 ДТП. Через розширення житлової забудови в Брюховичах, переведення військової частини по вул.Замарстинівській до земель житлової забудови на потреби бійців АТО, перспективний розвиток 140га військової частини по вул.Незалежності України(Брюховичі), що також згідно генплану міста Львова має виїзд на цей же відрізок дороги, створює нагальну необхідність проведення повноцінного капітального ремонту з розширенням дорожнього полотна Львів(Замарстинівська) – Брюховичі», – йдеться у тексті петиції.

На думку автора петиції та підписантів, низька якість дорожнього покриття наражає на небезпеку життя та здоров’я водіїв та пасажирів, а також провокує нанесення матеріальної шкоди власникам автомобілів.

У тексті петиції також йдеться про вимогу негайно виділити кошти на розроблення проектно-кошторисної документації для проведення капітального ремонту з розширення на відрізку дороги Львів (вул. Замарстинівська) – Брюховичі восени 2019 року. А також терміново виділити кошти для проведення капітального ремонту на вказаній ділянці дороги.

Станом на 15 жовтня петицію підписали 483 особи з 500 необхідних. До кінця терміну збору підписів залишилось 7 днів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.