дивись.info

Перед судами з Коломойським ПриватБанк завантажує у свої бакомати на третину більше готівки — голова правління

Перед судами з Коломойським ПриватБанк завантажує у свої бакомати на третину більше готівки — голова правління

Перед засіданнями судів між ПриватБанком та його колишніми власниками Ігорем Коломойським та Геннадієм Боголюбовим щодо законності націоналізації банку та щодо повернення виведених з банку коштів, банк наповнює банкомати та каси відділень додатковим обсягом готівки.

Про це повідомив голова правління Приватбанку Петр Крумханзл в інтерв’ю «НВ бізнес».

«Перед судами ми завантажуємо каси і банкомати готівкою десь на третину вище наших стандартних обсягів. Банк завжди повинен бути готовий виконати свої зобов’язання перед клієнтами. До речі, до судів ПриватБанку готується вся банківська система. Це єдиний організм», — повідомив Крумханзл.

Водночас він запевнив, що клієнтам банку немає чого хвилюватися через суди з Коломойським та Боголюбовим.

«Ми найнадійніший банк в цій країні. І я в цьому впевнений», — заявив голова правління ПриватБанку.

Зазначимо, що ПриватБанк — найбільший та найбільш прибутковий банк в Україні. До 2016 року банк належав олігархам Ігорю Коломойському та Геннадію Боголюбову, однак наприкінці 2016 року його було націоналізовано рішенням уряду через ризик банкрутства. Після націоналізації уряд докапіталізував банк, вливши у нього понад 150 мільярдів гривень у формі державних облігацій.

Наразі колишні власники ПриватБанку намагаються оскаржити націоналізацію банку та повернути над ним контроль, в той час як уряд, Нацбанк та сам ПриватБанк через суди намагаються отримати виведені з ПриватБанку напередодні націоналізації кошти.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.