дивись.info

У Львівській облраді навчатимуть писати проекти місцевих ініціатив

У Львівській облраді навчатимуть писати проекти місцевих ініціатив

У вівторок, 15 жовтня, у Львівській обласній раді розпочався цикл семінарів із підготовки проектів місцевих ініціатив для потенційних конкурсантів у межах програми проведення обласного конкурсу проектів місцевих ініціативі у Львівській області на 2020-2025 роки.

Про це інформує прес-служба Львівської облради.

За словами голови Львівської обласної ради Юрій Гудима, від 15 жовтня буде проведено 8 тематичних семінарів.

«Тут можна буде задати будь-яке запитання щодо проведення Конкурсу місцевих ініціатив та отримати на нього компетентну відповідь. Дякую за активну позицію! Наша програма – дієва, одна з найкращих в Україні. Бажаю всім перемоги!», – сказав він.

Нагадаємо, що члени Конкурсної ради затвердили графік проведення навчальних семінарів з представниками органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, громадських організацій та іншими потенційними учасниками Конкурсу. Із графіком можна ознайомитися нижче.

Варто зауважити, що в межах першого семінару для Бродівського, Буського, Кам`янка-Бузького, Радехівського районів та всіх ОТГ, що знаходяться на території зазначених районів, профільний відділ облради ознайомив присутніх із новаціями Конкурсу на 2020 рік.

Зокрема, акцентувалося на появі двох нових пріоритетах: «Безпека» і «Спорт». Отож, кількість пріоритетів обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив на 2020 рік налічує 8:

– «Освіта» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.

– «Охорона здоров’я» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування (в тому числі придбання автотранспорту).

– «Культура» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.

-«Спорт» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.

– «Безпека» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.

– «Вуличне освітлення» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція.

– «Інші пріоритети» (об’єкти усіх форм власності (окрім приватної (за винятком ОСББ)), що не підпадають під визначені Конкурсною радою пріоритети) – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, облаштування об’єктів ПЗФ, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.

– «Обласні заклади та установи, некомерційні комунальні підприємства обласної ради» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, благоустрій територій, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.

Також під час навчання було оголошено, що прийом заявок у рамках проведення обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив у Львівській області на 2020 рік розпочнеться раніше, ніж у попередні роки: о 9:00 год. 28 жовтня 2019 року і триватиме до 18:00 год. 29 листопада 2019 року.

У цих же часових межах триватиме і прийом заявок до складу Експертної комісії з оцінки проєктів місцевих ініціатив у 2020 році.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.