дивись.info

Дубілет хоче розпродати приміщення Кабміну

Дубілет хоче розпродати приміщення Кабміну

Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет вважає, що будівлю уряду на вулиці Грушевського варто використовувати більш ефективно, розмістивши там ряд міністерств, а будівлі цих відомств передати на приватизацію. Про це він написав у Facebook.

«Було б круто, якби хоча б частина міністерств, розкиданих зараз в окремих будівлях по Києву, змогли переїхати в центральну будівлю на Грушевського. І передати свої будівлі на приватизацію, звичайно», – заявив Дубілет.

За його словами, за місяць роботи в уряді він переконався в тому, що в Кабміні багато площі використовується неефективно. Тут багато залів для нарад, великі незатишні коридори, величезні кабінети керівників, зазначив Дубілет. «За попередніми підрахунками, в будівлю теоретично можуть в’їхати додатково до 1000 осіб. А у центрі столиці офісна нерухомість коштує дорого, знаєте», – підкреслив міністр.

Дубілет додав, що теж затіяв переїзд з великого кабінету міністра КМУ у менший. «Планую з нього переїхати в якесь затишне місце, а в цьому приміщенні зробити опенспейс на 20+ осіб», – зазначив він.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.