дивись.info

У львівській школі побудували нове футбольне поле (відео)

У львівській школі побудували нове футбольне поле (відео)

Нещодавно реалізували ще один проект Громадського бюджету «Сучасне футбольне поле з штучним покриттям» на території СЗШ № 22 ім. В. Стефаника (Шевченківський район).

Про це повідомили в управлінні «Секретаріат ради».

«Хотів би закцентувати увагу, як працює інструмент громадської участі, і як бюджетні установи залучать позабюджетні кошти для облаштування шкіл. Бруківка встановлена в рамках державного бюджету, паркан зголосився відновити інвестор, який поруч будує готель, а також задіяні кошти громадського бюджету міста. Тобто здійснена ціла низка кроків, щоб зробити максимально комфортним навчання в школі», — зазначив начальник управління «Секретаріат ради» Юрій Лукашевський.

Авторка проекту, директорка школи Ірина Бліновська, розповіла, що школа потребувала оновлення спортивної інфраструктури.

«Ми подали проект на Громадський бюджет і дякуючи дітям, батькам, вчителям, виграли його, а у 2018 році почали реалізовувати. Тепер маємо футбольне поле для гри у міні-футбол, яке використовуємо не на 100%, а на всі 200%, адже тут займаються діти і з школи, і з всього мікрорайону. Роботи виконанні якісно, покриття надійне, м`яке. Діти задоволені і ми, звісно, також», — розповіла вона.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.