дивись.info

У Винники привезуть мощі Папи Івана Павла ІІ

У Винники привезуть мощі  Папи Івана Павла ІІ

27 жовтня 2019 року до Санктуарію Матері Божої Винниківської передадуть мощі св. Папи Івана Павла ІІ, а також освятять  площу та пам’ятник на його честь.  Чин освячення звершить Архієпископ Львівський РКЦ Мечислав Мокшицький. Про це йдеться на сайті Духовна велич Львова.

«Те, що нас єднає, більше від того, що нас ділить» – говорив великий святий Іван Павло ІІ. Кароль Юзеф Войтила- перший папа-слов’янин, приятель молоді з цілого Світу, відомий своїми численними подорожами, діалогами для примирення та розумною політикою.

Це святий нашого часу, який своїм прикладом змінив багатьох та навернув тисячі людей. Його слова можна і потрібно розбирати на цитати та досліджувати його постать.

Він навчав, що усі ми рівні та від створення поєднані одним єдиним Богом. Багато людей пересвідчились, що молитва до цього святого має особливу силу. І ми з великою радістю сердечно запрошуємо до нашого храму на Святу Месу під час якої, Митрополит Мечислав Мокшицький передасть мощі цього святого, освятить площу та пам’ятник Св. ЙОАНА ПАВЛА ІІ у ВИННИКАХ», – зазначають організатори.

 

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.