дивись.info

Cadogan Petroleum має намір вкласти ще майже 2,7 мільйона на розвиток Львівщини

Cadogan Petroleum має намір вкласти ще майже 2,7 мільйона на розвиток Львівщини

«Юсенко Надра»,  дочірнє підприємство британської компанії Cadogan Petroleum, підписало Меморандум про соціально-економічну співпрацю з селищами Турківського району, що у Львівській області.

Меморандум діятиме впродовж 2019-2022 років, загальний обсяг фінансування на розвиток району становитиме 2 680 000 гривень, передає прес-служба Львівської облради.

Компанія планує підтримувати селищі Турківського району в проектах з розвитку соціальної інфраструктури. Йдеться про Боринську, Лімнянську та Хащівську сільські ради.

Зазначимо, що попередньо «Юсенко Надра» подала заявку до Державної служби геології і надр України, на отримання спецдозволів на Блажівське родовище та Бітлянську ліцензійну ділянку терміном на 20 років, що розташовані у Львівській області, де компанія попередньо провела повноцінне геологічне вивчення.

«Ми розуміємо нашу роль у житті громад, де ми ведемо свою діяльність. Іноземний інвестор у регіоні – це додаткові надходження у місцеві бюджети, робочі місця, соціальні проекти та ініціативи. Наша компанія сподівається на сприяння та підтримку Львівщини у намірі продовжувати нашу діяльність в Україні», – підкреслив Андрій Білий, генеральний директор українського офісу Cadogan Petroleum.

Додамо, що минулого місяця компанія підписала Меморандум про соціальну підтримку з Старосамбірською та Самбірською районними радами на 3 850 000 гривень. Загальний обсяг планованих інвестицій складатиме 6 530 000 гривень.

За 13 років діяльності компанії в Україні Cadogan Petroleum співфінансовувала та реалізовувала різноманітні соціальні проекти для громад: ініціативи з енергозбереження та зменшення викидів, ремонту доріг та об’єктів інфраструктури, газифікації сіл тощо.

Один з останніх проектів компанії стосувався фінансування будівництва спортивного майданчику для людей з інвалідністю у селі Яворів Турківського району.

Нагадаємо, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин 20 серпня провів зустріч із делегацією компанії Cadogan Petroleum на чолі з її головним виконавчим директором Гвідо Мікелотті.

Довідково:

Cadogan Petroleum – британська незалежна нафтогазова компанія, що котирується на Лондонській фондовій біржі та працює в Україні з 2006 року. Компанія займається проведенням геологічної розвідки та експлуатації ліцензійних ділянок в Україні. Поточна виробнича діяльність компаній групи Cadogan зосереджена на двох ділянках, що розташовані у Львівській області: в селищах Монастирець і Бітля.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.