дивись.info

Два міста на Львівщині перед загрозою зриву опалювального сезону, – петиція

Два міста на Львівщині перед загрозою зриву опалювального сезону, – петиція

Мешканці міст Новояворівськ та Новий Розділ побоюються, що можуть залишитися без теплопостачання через заборгованість теплоносія перед трудовим колективом та Трансгазом.

Про це йдеться у тексті петиції до Львівської обласної ради.

«Два міста на Львівщині Новий Розділ та Новояворівський опинились перед загрозою зриву опалювального сезону і можуть розділити сумну долю Алчевська та м. Сміли», – переконаний автор петиції депутат міської ради Нового Роздолу Шалаєв Анатолій.

«Неправильне управлінське рішення Агентства з менеджмента і розшуку активів щодо визначення (вдруге) управителя ПП «Гарант М», заборгованість якого перед трудовим колективом двох ТЕЦ – близько 14 млн.грн., заборгованість перед Трансгазом понад 400 млн.грн та ДК «Нафтогаз України» понад 600 млн.грн. Не проведено підготовчі роботи по запуску системи, не ліквідовані прориви на теплотрасі з попереднього опалювального сезону», – також йдеться у тексті петиції.

На думку Шалаєва Анатолія, порожні, не заповнені водою, теплотраси – це ознака того, що два міста Львівщини можуть просто замерзнути і в цих містах буде техногенна катастрофа та зрив освітнього процесу в школах та дошкільних закладах. Заклади охорони здоров’я також не зможуть нормально функціонувати при низьких температурах, відповідно й адміністративні споруди цих міст, підприємства та установи будуть «заморожені» і не зможуть нормально функціонувати. Це відіб’ється на соціально-економічних показниках міст та, найголовніше, здоров’ї громадян.

Підписанти петиції вимагають від Львівської обласної ради втрутитись у ситуацію та на позачерговій/черговій сесії ЛОР найближчим часом ухвалити відповідні звернення до найвищих посадовців держави щодо катострофічної ситуації, яка склалася. А також передбачити з резервного фонду ЛОР та ЛОДА кошти на початок опалювального сезону в містах, погашення заборгованостей по зарплатах мешканців; розробити схему, щоб у подальшому такі ситуації не ставалися.

Станом на 17 жовтня петицію підписали 69 осіб з 1000 необхідних. Дата початку збору підписів: 16 жовтня 2019 р. До кінця збору підписів залишилось: 89 днів

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.