дивись.info

У Стрию компанії, що змагались за перемогу у тендері, виявились спорідненими

У Стрию компанії, що змагались за перемогу у тендері, виявились спорідненими

В документації обох компаній вказаний один і той самий контактний номер телефону.

Про це повідомляє  видання «Наші гроші. Львів».

Госпрозрахунковий відділ капітального будівництва при Стрийському міськвиконкомі за результатами відкритих торгів замовив за 1,98 млн грн виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію каналізаційних очисних споруд Стрия у ПП «Науково-виробнича фірма «Екотоп». Про це стало відомо з сайту закупівель Prozorro.

Мова йде про реконструкцію каналізаційних очисних споруд, які розташовані в селі Добряни біля Стрия, які були збудовані ще у 1978 році. Реконструйовані споруди повинні забезпечувати очищення стічних вод в середньодобовому об’ємі 20 тис. куб. м.

Єдиним конкурентом переможця на виготовлення проекту стало ПП «Ріал», чия пропозиція була лише на 12 тис. грн дорожчою. Компанія належить Мирославу Даниліву, племіннику екс-керівника департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Мирослава Хом’яка.

Однак навіть якби пропозиція «Ріал» була дешевшою, то фірма не змогла б перемогти в закупівлі, бо не завантажила й половини потрібних документів.

Номер телефону бухгалтера «Ріал», який фірма вказувала в договорах в лютому цього року, 0322532371, повністю співпадає з основним номером їх конкурента «Екотоп».

Переможець ПП «Науково-виробнича фірма «Екотоп» зареєстрований у Львові за адресою вул. Коперника, 10, офіс 6А. Така ж сама адреса реєстрації ТОВ «Компанія «Центр ЛТД», яке належить Ігорю Цитулі та Марії Сущенко, а раніше товариством володіла родина вже згаданого Мирослава Хом’яка.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.