дивись.info

Кабмін запустив проект «виведення із тіні» алкоголю та тютюну

Кабмін запустив проект «виведення із тіні» алкоголю та тютюну

У Кабінеті міністрів України розпочали працювати над проєктом щодо детінізації алкоголю та тютюну.

Про це повідомив міністр Кабміну Дмитро Дубілет у Facebook, інформуючи про свою роботу на цій посаді за 50 днів.

«Розпочали проєкт по детінізації алкоголю та сигарет… Якщо коротко, плануємо вивести значну частину ринку з тіні. Це врятує багато життів і додасть до бюджету 2-3 млрд вже наступного року», – зазначив Дубілет.

Також він оприлюднив інформацію щодо низки інших масшабних проєктів, над якими працює.

«Розпочата тотальна діджиталізація бізнес-процесів Кабміну. Я розраховую, що більшість процесів ми переведемо в цифру протягом 3-6 місяців, а потім доберемось і до інших держорганів. Електронний обмін документами дотиснемо вже в цьому році (він мав початись з 1 жовтня, але миттєво перелаштувати людей не виходить)», – пояснив Дубілет.

За словами міністра, запущено також проєкт, завдяки якому вдалося суттєво знизити рейдерство. При цьому він пообіцяв поділитися найближчим часом «надихаючою статистикою» з цього приводу.

Крім того, міністр активно працює над концепцією проєкту «Електронні лікарняні», а також запустив в електронній формі єдиний процес подачі «орієнтувань» на митницю з боку силовиків, що, на його переконання, знизить корупційний тиск на бізнес.

Стартував в уряді і пілотний проєкт із централізації «підтримуючих» функцій в Кабміні, зазначив Дубілет. «Зараз близько 30% працівників Кабміну виконують однакові так звані підтримуючі функції. Ми плануємо централізувати їх та вивести на новий рівень за якістю та ефективністю», – пояснив він.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.