дивись.info

Прем’єр просить «слуг народу» проголосувати закон про ГТС негайно

Прем’єр просить «слуг народу» проголосувати закон про ГТС негайно

18 жовтня після години запитань до уряду прем’єр Олексій Гончарук зібрав фракцію «Слуги народу» у кінозалі Верховної Ради, повідомляють на сайті Української правди.

Депутати сперечалися, коли голосувати закон про ГТС.

За словами співрозмовників УП, Гончарук намагається нардепів переконати голосувати вже 18 жовтня. На це народні обранці відповіли, що вони взагалі не задоволені комунікацією з урядом.

17 жовтня голова АТ «Магістральні газопроводи України» («МГУ») Олександр Лісніченко повідомив, що комітет ВР з питань енергетики та житлово-комунальних послуг схвалив законопроект №2239-1 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів у зв’язку з відокремленням діяльності з транспортування природного газу».

За його словами, згідно з цим законопроектом, ГТС залишається 100% в державній власності, а управління нею буде здійснюватися прозоро корпоративною конструкцією, що уможливить одночасно створити незалежні умови для Оператора ГТС та збереже контроль над цінним активом в державі.

Разом з тим законопроекту №2239-1 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів у зв’язку з відокремленням діяльності з транспортування природного газу» у порядку деному Ради на 18 жовтня немає.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.