дивись.info

Рада посилила контроль за виплатою субсидій і соціальної допомоги

Рада посилила контроль за виплатою субсидій і соціальної допомоги

Парламент ухвалив у другому читанні та в цілому Закон про моніторинг державних виплат. Він мав би виявляти махінації при нарахуванні субсидій та соціальної допомоги. Бо часто їх отримують і ті, хто не має права.

Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому закон №1231 про верифікації та моніторинг державних виплат. «За» проголосувало 249 депутатів, – пише Цензор.

Проект авторства глави фінансового комітету парламенту Данила Гетманцева покликаний підвищити адресність і ефективність держвиплат, сприяти розвитку «справедливої ​​системи соціального забезпечення», а також забезпечити ефективне використання бюджетних коштів.

Верифікація державних виплат – це комплекс заходів зі збору та перевірки достовірності інформації, поданої для призначення, нарахування та здійснення державних виплат (соцдопомоги, субсидій, дотацій тощо.).

Документ визначить основні етапи верифікації та моніторингу виплат, а також перелік інформації, яка подається для верифікації.

Очікується, що закон сприятиме підвищенню адресності держвиплат, раціонального використання бюджетних коштів, мінімізує втрати бюджету від шахрайства в соціальній сфері та автоматизує перевірку держвиплат.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.