дивись.info

В Україні прийняли закон про підвищення штрафів за відмову в пільговому проїзді для УБД

В Україні прийняли закон про підвищення штрафів за відмову в пільговому проїзді для УБД
Фото: відкриті джерела (ілюстративне)

Штраф зріс до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Законопроект №0893 “Про внесення змін до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за безпідставну відмову в пільговому перевезенні окремих категорій громадян” у неділю, 20 жовтня набув чинності, пише РБК.

Так, документ спрямований на те, щоб штраф, який накладається на перевізників за відмову в безкоштовному проїзді учасникам бойових дій, ветеранам був збільшений.

Зокрема, на даний момент адміністративний штраф за безпідставну відмову від передбаченого законом пільгового перевезення громадян становить 8 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 136 гривень.

Після набуття законом чинності це правопорушення спричинить стягнення з водіїв транспортних засобів, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 850 гривень. При цьому в першому читанні закон передбачав штраф у розмірі 150 таких мінімумів.

Нагадаємо, 17 жовтня проект підписав глава держави Володимир Зеленський, а глава Верховної ради Дмитро Разумков схвалив його 5 жовтня.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.