дивись.info

Львівська інфекційна лікарня встановила рекорд

Львівська інфекційна лікарня встановила рекорд

Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня провела найдорожчий тендер з придбання фармацевтичної продукції з очікуваною вартістю 13 млн. гривень. Про це йдеться в результаті дослідження, оприлюдненого в Харківському прес-клубі аналітиками БО «Мережа 100 відсотків життя».

Об’єктами дослідження стали 49 закладів охорони здоров’я з 20-ти регіонів України, що забезпечують лікування соціально значущих захворювань. Фахівці вивчили витрати медзакладів, абит дати відповідь на запитання «Чи рятує система Prozorro від корупції у медичній сфері?». Зокрема була озвучена сума в 76 млн. грн. – саме стільки вже зекономили за 9 місяців цього року завдяки прозорим закупівлям. Також на пресконференції були представлені інструменти запобігання корупції та заплановані змінення.

За 9 місяців 2019 року лікарнями, що їх досліджували аналітики, оголосили більше 13 тис. закупівель, з яких 15% неуспішні (не відбулись або відмінені). 11 тис. процедур завершено успішно, їх очікувана вартість 1,6 млрд грн. Найбільше витрачають на медичне обладнання та фармацевтичну продукцію – 734 млн. грн. На другому місці – енергоносії – на них витратили навіть більше, ніж на продукти харчування.

Витрати Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні за 9 місяців цього року склали 58 млн. грн. Заклад є найбільшим замовником медичного обладнання, фармацевтичної продукції та засобів особистої гігієни.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.