дивись.info

У львів’ян є менше місяця, щоб отримати гроші міста на реставрацію балкону

У львів’ян є менше місяця, щоб отримати гроші міста на реставрацію балкону

На замовлення управління охорони історичного середовища ЛМР підрядна організація ТОВ «Спецреставрація» провела реставрацію балкону та еркера на вул. Дорошенка, 11. Вартість робіт 353 тис. грн. Водночас мерія нагадує про прийом заявок на участь у Програмі співфінансування реставрації балконів, йдеться на сайті міськради.

«Роботи з реставрації балкону і еркера в будинку на вул. Дорошенка, 11 завершено. Вартість робіт 353 тис. грн.

До 15 листопада мешканці можуть подавати заявки. Фінансова частка мешканців становитиме 10 тис. грн. за один балкон. Решту вартості оплачує місто. Також місто бере на себе виготовлення проектно-кошторисної документації, експертиза цієї документації, проведення тендерної закупівлі, бо це буде тендерна закупівля, укладання договору з підрядником.

Цю Програму ми обговорювали з різними колами, з мешканцями, щоб зрозуміти наскільки мешканці готові фінансово долучитися до реставрації балконів. Було визначено чітку фіксовану суму, яку власник балкону має заплатити безпосередньо виконавцю робіт як аванс. Відповідно, мешканець має звернутися в управління охорони історичного середовища і написати заяву встановленого зразка. Він має бути готовий до співфінансування, забезпечити виконавцю робіт доступ до електроенергії і має мати підписаний охоронний договір.

Буде брати в роботу лише ті балкони, які виходять на головний фасад у будинках пам’ятках архітектури.

Сподіваюся що до кінця року частину заявок ми опрацюємо, щоб з настанням теплої погоди вже наступного року розпочати роботи», — розповіла Лілія Онищенко, начальник управління охорони історичного середовища ЛМР.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.