дивись.info

Для закладів профосвіти збільшать фінансування – міністерка

Для закладів профосвіти збільшать фінансування – міністерка

У бюджеті 2020-го року збільшать інвестиції у створенні навчально-практичних центрів закладів профосвіти щонайменше до 100 млн грн у рік. Наразі тривають переговори з депутатами щодо можливості збільшення цих інвестицій до 250 млн грн.

Про це сьогодні, 25 жовтня, розповіла міністр освіти і науки Ганна Новосад під час зустрічі з роботодавцями — радою стейкхолдерів Львівського регіону, йдеться на сайті МОН.

«Я б хотіла, щоб ми не лише збільшили інвестицію у професійну освіту, а й зробили увесь процес більш ефективним. Зараз ми й так невеликі гроші роздаємо на запит областей мізерними кошиками. Було б правильно, аби ми на конкурсі обирали заклади, куди разом з роботодавцями та регіонами інвестували спільно для дійсно нової якості освіти», — відзначила Ганна Новосад.

Вона додала, що порядок такого конкурсного відбору наразі розробляється і буде презентований найближчим часом.

Наразі в українських закладах профосвіти вже відкрито понад 230 навчально-практичних центрів, де учні працюють із сучасною технікою та матеріалами.  З них 145 обладнані коштом державного бюджету, а ще майже 90 — за кошти бізнесу та соціальних партнерів.

Нагадуємо, що визначено 7 областей, що змагатимуться за можливість побудувати сучасний центр професійної досконалості в межах проєкту «EU4Skills».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.