дивись.info

До Львова приїхав американський нейрофізіолог

До Львова приїхав американський нейрофізіолог
фото ЛМР

Знаменитий американський нейрофізіолог, автор бестселерів про роботу мозку Джон Арден прилетів до Львова напередодні ввечері. Перебуватиме 6 днів. Сьогодні матиме екскурсію, знайомитиметься з містом, адже у Львові і в Україні він вперше.

А вже у четвер розпочне дводенний семінар про природу залежностей і як їх виникнення пов’язане з генетикою та психічним здоров’ям під назвою «Психоневроімунологія та епігенетика аддикцій».

Про це повідомляють на сайті Львівської міської ради.

Джон Арден — нейрофізіолог, психолог і автор книг «Приборкання амігдали», «Розвиток пам’яті для чайників» та ще десятка інших про роботу мозку. У своїх книгах Джон Арден навчає, як позбутися від стресу, знаючи і розуміючи процеси, що відбуваються в мозку. Навчає корисних звичок, які дозволять довше зберігати активність головного мозку і вести насичене життя без обмежень у будь-якому віці. Автор дуже дохідливо пояснює, звідки беруться шкідливі звички, чому вони так швидко приживаються і як легко позбутися від них. Тому його лекція буде корисною не лише фахівцям-аддиктологам, а й усім, хто цікавиться роботою мозку.

У Львові видатний вчений також візьме участь у міжнародній конференції «Інвентаризація: психотерапевтичні методи лікування залежностей» 2−3 листопада.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.