дивись.info

Майже 150 осіб на Львівщині почали власну справу – Центр зайнятості

Майже 150 осіб на Львівщині почали власну справу – Центр зайнятості

У січні-вересні цього року на Львівщині 149 осіб змінили статус безробітного на бізнесмена-початківця, із них майже 50% – особи віком до 35 років.

Про це повідомляють у Львівському обласному центрі зайнятості.

«Те, що молодь долучається до когорти самозайнятих, не може не радувати. Нині кожен, хто має підприємницький хист, обрав вдалу бізнес-ідею, знайшов свою нішу на ринку, може успішно реалізувати свій потенціал у сфері бізнесу, а спеціалісти служби зайнятості завжди готові надати таким клієнтам фахову підтримку та супровід на початковому етапі», – зазначила заступник директора Львівського ОЦЗ Оксана Іванчук.

З початку 2019 року з коштів Фонду державного соціального страхування України на випадок безробіття, на одноразову виплату допомоги для започаткування власної справи використано 4,3 млн грн. В середньому кожний підприємець-початківець отримав майже 30,0 тис. грн стартового капіталу.

Завдяки консалтинговим центрам, що функціонують в кожному ЦЗ, майбутні підприємці та представники бізнес-спільноти можуть отримати індивідуальні консультації від працівників Пенсійного фонду, фіскальної служби, структурних підрозділів Держгеокадастру, управління Держпраці у Львівській області, фахівців аграрної сфери та інших компетентних посадовців, діяльність котрих впливає на започаткування та ведення бізнесу.

 

 

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.