дивись.info

Прем’єр Гончарук хоче зростання ВВП на 40%

Прем’єр Гончарук хоче зростання ВВП на 40%

Уряд не прогнозує, що зростання ВВП становитиме 40% за 5 років, однак ставить собі таку мету. Про це під час Міжнародного інвестиційного форуму RE: THINK. Invest in Ukraine сказав Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, повідомляє Укрінформ.

«40% ВВП – абсолютно реальна і досяжна мета для України у перспективі наступних 5 років. Про це сьогодні говорили і шановані в світі міжнародні експерти. Це не прогноз, це мета. Прогноз – це те, що очікується, якщо справи будуть йти так, як зараз. Мета – це те, що ми хочемо досягнути за умови проведення великої кількості реформ», – зазначив Гончарук.

Він додав, що 40% зростання не буде, якщо в Україні не буде реформ та збережеться корупція, якщо суди не стануть чесними, не припиниться тиск правоохоронців на бізнес.

«Це необхідні складові, щоб зростання в Україні було 5-7% на рік або 40% за 5 років. Ця ціль є абсолютно реалістичною», – додав Гончарук.

Нагадаємо, 23 жовтня уряд схвалив уточнені основні прогнозні показники економічного і соціального розвитку України на 2020-2022 роки за двома можливими сценаріями, які розроблено Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. За оптимістичним сценарієм, прогнозується: зростання реального обсягу ВВП на 4,8% у 2020 році, 5,5% – у 2021 році та 6,5% – у 2022 році.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.