дивись.info

У Рудно відкрили перший ЦНАП: на черзі Винники та Брюховичі

У Рудно відкрили перший ЦНАП: на черзі Винники та Брюховичі

У вівторок, 29 жовтня, у селищі Рудно Львівської міської ради відкрили перший центр надання адміністративних послуг. Сервіс облаштували у рамках програми «Львів-2020». Незабаром ЦНАПи також мають з’явитися у Брюховичах і Винниках.

Для облаштування центру надання адміністративних послуг мерія Львова передала до селища 10 мільйонів гривень, передає кореспондент Дивись.інфо. На ці гроші у Рудно реконструювали занедбану будівлю та облаштували там сучасний сервісний центр, а також облагородили навколишню територію.

«8 тисяч мешканців Рудно більше не мусять їхати до Залізничного району Львова, щоб оформити закордонний паспорт чи отримати якусь довідку, – пояснює міський голова Львова Андрій Садовий. – У ЦНАПі все прозоро, встановлено якісне обладнання, працюють досвідчені фахівці. Крім цього, працівники сервісного центру – теж місцеві жителі. Ми доклали максимум зусиль, щоб люди, які приходитимуть сюди, почувалися гідно».

У кожен мікрорайон – по ЦНАПу або два

Найближчим часом ЦНАПи також з’являтьcя у Винниках і Брюховичах. «Центри надання адміністративних послуг в інших селищах львівської агломерації вже будуються. Незабором вони з’являться у Винниках та Брюховичах, – заявив Андрій Садовий. – У Личаківському районі теж буде ЦНАП. У деяких мікрорайонах вже є по 2 ЦНАПи».

За словами селищного голови Рудно Ігора Форманчука, відкриття ЦНАПу є свідченням того, що агломерація існує недарма.

«Крім ЦНАПу, у Рудно є багато проектів, у які Львів також інвестує кошти, зокрема водопостачання та водовідведення», – додав Форманчук.

Економія зусиль і грошей

Існування ЦНАПу у Рудно дозволить мешканцям зареєструвати місце проживання, вирішити питання оренди чи приватизації майна, зареєструвати бізнес, нерухомість, оформити паспортні документи, не виїжджаючи із селища.

«Мешканці тепер зможуть економити гроші і час», – пояснює директорка департаменту адміністративних послуг ЛМР Валентина Бартошик.

«У центрі є зона рецепції, зона заповнення заяв, надаються всі необхідні бланки, оплата послуг відбувається безпосередньо на місці, не потрібно іти в банк. На базі ЦНАПу є також безкоштовний Інтернет. Якщо є необхідність отримати дані, зокрема витяги з держгеокадастру, це можна зробити на місці. Фахівці досвідчені, вони отримали досвід роботи у ЦНАПах Львова.

Центр надання адміністративних послуг у Рудно працює з понеділка по суботу, з 9 до 18, орім середи, у цей день ЦНАП працює до 20 години», – підсумувала Бартошик.

Комфорт – для всіх

Для того, щоби забезпечити ЦНАП необхідними умовами, міська влада провела в будівлі генеральний ремонт, надбудувала другий поверх, а навколишню територію облагородила.

«На цьому місці була стара будівля, закинута, – згадує Валентина Бартошик. – Ми розчистили територію, облаштували простір: дитячий майданчик, лавочки, вуличне освітлення. У будівлі також провели перебудову: зробили ремонт, добудували другий поверх. Працювали над тим, щоб вирішити питання інклюзії, облаштувати корпус будівлі за стандартами доступності: для цього облаштували пандуси, всередині закладу працює сервіс для слабочуюючих».

Роботу ЦНАП у Рудно забезпечуватимуть 7 адміністраторів. Замовником робіт є Залізнична районна адміністрація, виконавець – ТЗоВ «Економбуд-ЛВ».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.