Володимир Гірняк ініціює звернення облради до генпрокурора щодо ситуації у Новояворівську і Новому Роздолі

70394012_2414990555244019_5760249557157937152_n

Депутат Львівської обласної ради Володимир Гірняк ініціює прийняття на сесії звернення до генерального прокурора України щодо критичної ситуації, що склалася навколо забезпечення теплопостачанням міст  Новояворівськ і Новий Розділ Львівської області.

«Ми, депутати Львівської обласної ради, стурбовані ситуацією, що склалася стосовно централізованого опалення та постачання гарячої води і тепла на території міст Новояворівська та Нового Роздолу.

На наше переконання, причиною проблем, що продовжують накопичуватися навколо питання теплопостачання вказаних міст, є незавершеність кримінальних проваджень, судових процесів, інших юридичних процедур щодо фірм (ТОВ «Енергія – Новий Розділ» та ТОВ «Енергія-Новояворівськ»), які свого часу отримали можливість управляти місцевими ТЕЦ, здійснювали це управління з порушеннями та, як це встановлено судовими рішеннями, здійснювалося у злочинний спосіб.

Ми розуміємо, що при попередньому керівництві Генпрокуратури не було політичної волі довести до кінця справу, встановити та покарати винних. Причиною цього було те, що кінцеві беніфіціари вказаних фірм були тісно пов’язані з тодішнім керівництвом держави та правоохоронних органів.

Переконані, що сьогодні нічого не заважає закінчити всі юридичні процедури. Це дозволить відновити повноцінну роботу ТЕЦ та забезпечити мешканців Нового Роздолу та Новояворівська теплом», - йдеться у проекті звернення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: